• EnglishRussianTurkish
Nazeli Kozmetik - Hakkında

Hakkımızda

NAZELİ KOZMETİK

NAZELİ markasıyla; doğallığı, samimiyeti, saflığı ve zarafeti yansıtacak faydalı ürünler üreterek hikayemize başladık.

Nazeli Kozmetik ve Sağlık Ürünleri 2016 yılında İstanbul Silivri’ de kurulmuş olup, tesisimizde GMP standartlarıyla parfüm, kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve ortam kokulandırıcı ürünlerin üretimini yapmaktayız. Sektörde lider ve alanında tecrübeli hammadde tedarikçileriyle çalışmaktayız.

Faaliyetlerimiz, yurt içi ve yurt dışında kendi markalarımızla devam ettiği gibi fason olarak hizmet verdiğimiz firmaların ürünlerinin de yurt içi ve yurt dışında bir çok ülkeye gönderimini sağlayarak devam etmektedir.

Üretimde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışımızla, üretimini yaptığımız ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmayı ön planda tutuyoruz.

Sizi de ailemizden görüyor ve bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Neden Nazeli Bitkisel Doğal Sabun ?

Nazeli Bitkisel Doğal Sabunlarımız; soğuk proses yöntemiyle küçük miktarlarda elle karıştırılarak hazırlanır ve tahta kalıplara dökülür. Kalıptan çıkarılınca tek tek elle kesilir ve en az 20 gün dinlendirilerek kuruması sağlanır. Bu aşamada paketleme işlemi yapılarak sevdikleriniz ve kendiniz için ellerinizde, vücudunuzda ve saçlarınızda güvenle kullanabileceğiniz Nazeli Bitkisel Doğal Sabunları hazır hale getirilmiş olur. Nazeli Bitkisel Doğal Sabunlarını ilk kullanışınızda farkı görerek çok seveceksiniz.

Haber Bülteni